انواع کولر گازی اجنرال در بانه

خرید انواع کولر گازی اجنرال در بانه

انواع کولر گازی اجنرال در بانه را می توانید با ارزانترین قیمت خریداری کنید. کولر گازی اجنرال به خاطر کیفیت بالایی که دارد یکی از محصولات پرفروش این شرکت به حساب می آید. همچنین اسپلیت وکولر گازی اجنرال به دلیل DC بودن موتور و کم صرف بودن آن در میان مردم به محبوبیت زیادی دست یافته است.

کولر گازی اجنرال در بانه

انواع کولر گازی اجنرال

کولر گازی  ogeneralدر انواع مختلفی تولید و وارد بازار می شود. بسته به نیاز کاربر و محیط مورد استفاده نوع کولر گازی انتخانی نیز فرق می کند. برای مثال کولر های ایستاده برای سالن های بزرگ و پر رفت و آمد مناسب می باشد.در زیر به معرفی انواع کولر گازی اجنرال می پردازیم:

  • کولر گازی ایستاده اجنرال
  • اسپلیت دیواری اجنرال
  • کولر گازی پنجره ای اجنرال
  • کولر گازی پرتابل(قابل حمل)
  • داکت اسپلیت اجنرال
  • کولر گازی کاستی اجنرال
  • کولر گازی مولتی پنل پیشرفته اجنرال
  • کولر گازی مولتی پنل ساده اجنرال

خرید انواع کولر گازی اجنرال در بانه

کولر گازی های اجنرال در چه ظرفیتی تولید می شوند؟

شرکت قدرتمند ژاپنی اجنرال بسته مساحت های مختلف بکارگیری کولرگازی، انواع کولر گازی ها را در ظرفیت های مختلف وارد بازار می کند. که در زیر به تشریح آن می پردازیم:

اسپلیت دیواری اجنرال: از ظرفیت 9000 بی تی یو تا 36000 بی تی یو

کولر گازی پنجره ای اجنرال: تنها در دو ظرفیت 18000 بی تی یو و 24000 بی تی یو

کولر گازی پرتابل: به طور معمول در ظرفیت های 9000 و 12000 بی تی یو ام بعضی اوقات در ظرفیت های 7000 و 14000 نیز تولید می شود.

کولر گازی ایستاده اجنرال: در سه ظرفیت 36000 و 48000 و 60000 بی تی یو تولید می شد.

خرید انواع کولر گازی اجنرال در بانه

اینورتر(INVERTER) به چه معنی است؟

اینورتر یک قطعه ی الکتریکی است که از ورودی هر جریانی را بگیرد آن جریان را معکوس می کند. کولرهای گازی مجهز به سیستم اینورتر، این مزیت را دارند که در آن به وسیله ی اینورتر جریان متناوب برق شهری (AC) به یک جریان ثابت (DC) تبدیل شده سپس جریان (DC) به جریان متناوب تبدیل می شود تا  کمپرسور با استفاده از این جریان به کار بیافتد که این امر باعث کاهش مصرف برق می شود.

جمع بندی

شرکت اجنرال با کیفیت واقعی و شهرتی که در میان مردم دارد امروزه بازار ایران را محصور خود کرده است. شما نیز می توانید برای دریافت آخرین لیست قیمت انواع کولر گازی اجنرال در بانه با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته و آنلاین پاسخگوی شما عزیزان هستند در تماس باشید.