انواع ماشین لباسشویی گیربکسی بوش

خرید اینترنتی انواع ماشین لباسشویی گیربکسی بوش

خرید اینترنتی انواع ماشین لباسشویی گیربکسی بوش با قیمت ارزان برای شما امکان پذیر است. در این مدل لباسشویی گیربکسی به جای تسمه از یک موتور دایرکت درایو استفاده شده که صدا و لرزش های ماشین لباسشویی را تا 80 درصد کاهش می دهد.

انواع ماشین لباسشویی گیربکسی بوش
لباسشویی تسمه ای بهتر است یا گیربکسی؟

لباسشویی گیربکسی بوش

همیشه یکی از سوالاتی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی با آن رو به رو میشویم این بوده که ماشین لباسشویی گیربکسی بهتر است یا تسمه ای؟ زمانی که به فروشگاه های لوازم خانگی میروید پاسخ های متعددی در مقایسه این دو تکنولوژی به شما میدهند که دلایل بسیار موجهی نیستند مانند:

  • لباسشویی تسمه ای لرزش زیادی دارد.
  • لباسشویی بدون تسمه هزینه تعمیر بالایی دارد.
  • لباسشویی گیربکسی خیلی گران است.
  • لباسشویی گیربکسی پر دردسر است اگر میدانی آن خراب شود دیگر قابل تعمیر نیست.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]و پاسخ های بسیار زیاد دیگری که فروشندگان به شما میدهند. اما پاسخ صحیح کدام است و بالاخره لباسشویی تسمه ای بهتر است یا گیربکسی؟[/box]

همانطور که میدانید مدل های قدیمی لباسشویی از نوع تسمه ای بودند. شاید بار ها تسمۀ لباسشویی خود را تعویض کرده اید که همین نیاز به عوض کردن تسمه از مشکلات اساسی این مدل ها بود و اتصال تسمه به قطعه ای به نام پولی سر و صدا و لرزش زیادی ایجاد میکند.

تنها مزیت و خوبی لباسشویی تسمه ای سادگی تعمیرات و نگهداری آن بود و به همین خاطر تا به امروز نیز در بازار مانده اند.

مشکلاتی که ماشین لباسشویی های تسمه ای داشتند باعث شد شرکت بوش آلمان از موتور دایرکت درایو اینورتر بدون تسمه استفاده کند تا مشکلاتی که ذکر شد از بین برود.

نحوه خرید ماشین لباسشویی گیربکسی بوش

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی بوش گیربکسی را دارید می توانید با واحد فرو شما در ارتباط باشید. سفارش شما ظرف 24 ساعت درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد و پرداخت وجه نیز درب منزل می باشد. کلیه محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی معتبر توسط شرکت  می باشد.