خرید-یخچال-ال-جی-از-بانه

خرید یخچال فریزر ال جی از بانه با قیمت ارزان

خرید یخچال فریزر ال جی از بانه با قیمت ارزانتر از کل بازار کشور با 10 سال گارانتی معتبر به فروش میرسد. یخچال فریزر ال جی در مدل های بالا پایین تولید میشود. جهت خرید انواع یخچال فریزر و دریافت لیست آخرین قیمت یخچال با ما تماس بگیرید.

انواع یخچال فریزر ال جی

  • یخچال فریزر بالا یخچال پایین فریزر ال جی LG
  • یخچال فریزر یخچال بالا فریزر پایین ال جی LG

خرید یخچال فریزر الجی از بانه با قیمت ارزان

خرید یخچال فریزر الجی از بانه با قیمت ارزان

یخچال فریزر های ال جی کلا به دو دسته تقسیم میشوند. دسته اول آنهایی که قسمت یخچال آن ها در بالا و فریزر آن در پایین قرار گرفته و دسته دوم آن برعکس این حالت میباشد. هر کدام از آن ها معایب و مزایای خود را دارد و استفاده از آن بستگی به نیاز و سلیقه مشتری دارد.

در مدل هایی که یخچال بالا و فریزر پایین قرار دارد دسترسی به فریزر آسان تر و فضای بیشتری نیز در اختیار شما قرار میدهد اما در مدل هایی که فریزر آن بالا میباشد مانند مدل 832 ال جی، این مدل بخش یخچال آن بسیار بزرگتر و جادار تر بوده و دسترسی به قسمت فریزر هم مقداری سخت تر است.

چرا از بانه یخچال بخریم؟

خرید از بانه

همانطور که میدانید شهر بانه شهرت خاصی در فروش انواع لوازم خانگی اورجینال در کشور دارد و سالانه مردم زیادی از سراسر کشور جهت خرید به این شهر می آیند. قیمت های بانه به چندین دلیل ارزان تر از سایر بازار های کشور است. هم مرز بودن با عراق، مقدار گمرک ناچیز و واردات اجناس به صورت کولبری از دلایل اصلی تفاوت قیمت اجناس است.

تفاوت قیمت یخچال های LG بانه با گلدیران چیست؟

مهمترین تفاوت جنس های بانه با اجناس موجود در نمایندگی های ال جی و سامسونگ در ایران یعنی گلدیران و سام سرویس در اینست که مدل های بانه کاملا اورجینال و ساخت کشور سازنده هستند. یعنی شما جنسی که از بانه خریداری میکنید همان جنس در کره و اروپا نیز استفاده میشود. اما این مساله در اجناس گلدیرانی صدق نمیکند و کلیه مدل و مارک ها مونتاژ بوده و در داخل کشور و به سفارش ایران تولید میشود.

5 نکته مهم در خرید یخچال فریزر

  1. جنس اصل وارداتی بخریم.
  2. توجه به افراد خانوده و فضای آشپرخانه.
  3. برچسب انرژی.
  4. مارک و مدل مورد نظر.
  5. مقایسه قیمت ها.

راهنمای-خرید-یخچال-فریزر از بانه

نمایندگی یخچال فریزر ال جی در بانه

بانه یخچال نمایندگی رسمی و واردکننده انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در شهر بانه می باشد. جهت خرید عمده و خرده و دریافت لیست قیمت های بروز انواع یخچال ما در تماس باشید تا با بهترین شرایط با شما همکاری کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید