ماشین ظرفشویی زیرووات

قیمت ماشین ظرفشویی زیرووات 16 نفره

قیمت ماشین ظرفشویی زیرووات 16 نفره با شستشو آسان و سریع با حداکثر سرعت برای شستن انواع ظروف بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد که با دارا بودن برچسپ انرژی خوب و عالی +A و همچنین ساخت کشور ایتالیا دارای نسبتا قیمت مناسبی می باشد که شما می توانید با مشاوران فروش شرکت در تماس باشید.

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین لوازم برقی آشپزخانه در دنیای امروزه می باشد که دارای مدل های مختلفی همچون رومیزی، ایستاده یا مبله می باشد که دیگر در دنیای حال وقتی برای ایستادن کنار ظروف کثیف و اتلاف وقت و انرژی از جمله آب ندارید به همین دلیل بهترین وسیله ماشین هاش ظرفشویی می باشد.

ماشین ظرفشویی زیرووات 16 نفره

یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی موجود در بازار ایران می توان به ماشین های ظرفشویی زیرووات اشاره کرد که در مدل جدید خود با حداکثر تعداد ظروف برای افراد خانواده پر جمعیت تعبیه شوده یعنی 16 نفره که یکی از مهمترین دغدغه های افراد وقتی این نوع محصول رو خریداری می کنند این است که بتوانند از کل ظرفیت استفاده کنند که لازم به این کار نیست زیرا شما می توانید با استفاده از دکمه نصف شستشو از یک سوم آن استفاده شود.

ماشین ظرفشویی زیرووات 16 نفره

ویژگی ماشین ظرفشویی زیرووات 16 نفره

  • 12 برنامه شستشو اسان و سریع
  • کم صدا و لرزش
  • دارای سه سبد
  • طراحی زیبا
  • مصرف انرژی +A
  • نمایشکر لمسی

مارک زیرووات متعلق به یک شرکت ایتالیایی است که سابقه بلند مدتی در زمینه تولید لوازم خانگی دارد و ماشین ظرفشویی این شرکت هم کیفیت بالایی دارد و هم دارای تنوع جنس بالا در قیمت های مختلف است و همین باعث می شود تا شما حق انتخاب بیشتری داشته باشید و بتوانید محصول مورد نظرتان را در قیمتی که دلخواه شماست خریداری کنید. مدل های آن از 6 نفره الی 16 نفره در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت فروش ماشین های ظرفشویی زیرووات می توانید با ما در ارتباط باشید تا شما را برای خرید هر چه بهتر این محصول راهنمایی کنیم.