صادرات انواع یخچال ایرانی

صادرات انواع یخچال ایرانی ساید بای ساید و دوقلو

صادرات انواع یخچال ایرانی Iranian refrigerator با قیمت درب کارخانه در مدل های مختلف ساید بای ساید و دوقلو  Side By Side and Twin با آسان ترین شرایط گمرکی و قانونی برای کشور های همسایه همچون عراق و افغانستان انجام خواهد شد.

صادرات انواع یخچال ایرانی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مطالعات نشان میدهد سالانه آمار زیادی از صادرات به کشور های همسایه مربوط به لوازم خاگی ایرانی است و این سهم  دستخوش قیمت بسیار مناسب و کیفیت محصولات تولید شده در داخل کشورماست.[/box]

یخچال چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاهی است دارای یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی که از یک یا چند محفظه جهت کاهش درجه حرارت با استفاده از یک سیکل تبرید ترمودینامیکی و با مصرف انرژی الکتریکی به مقدار مورد نیاز تشکیل و برای محافظت از دارو ها و دیگر چیزهای فاسدشدنی استفاده شده است. یخچال برای خنک نگه داشتن انواع مواد غذایی استفاده میشود. از دیرباز تا امروز این محصول تغییرات بسیار زیادی به خود دیده است.

انواع برند های ایرانی تولید کننده یخچال

در ایران کارخانه و تولیدی های عظیم زیادی وجود دارد که یخچال های با کیفیت و متنوعی را در مدل های ساید بای ساید و دوقلو تولید میکنند. برند های که در اینجا نام میبریم از بهترین و معروف ترین های سازنده یخچال ایرانی هستند که محصولات آن ها فاکتور های اصلی یک یخچال با کیفیت را دارا میباشند.

صادرات انواع یخچال ایرانی

یخچال های اسنوا SNOWA

یخچال های شرکت اسنوا که به نام و برند امرسان وارد بازار میشوند در 3 مدل بالاپایین، ساید بای ساید و دوقلو تولید میشود در بازار داخلی و خارجی طرفدار های زیادی دارد. در زیر عکس یخچال های شرکت اسنوا را مشاهده میکنید.

[tie_slideshow]

[tie_slide] صادرات انواع یخچال ایرانی [/tie_slide]

[tie_slide] صادرات انواع یخچال ایرانی [/tie_slide]

[tie_slide] صادرات انواع یخچال ایرانی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

یخچال های الکترواستیل

یخچال های الکترواستیل کی از سیک ترین و پرفروش ترین یخچال های ایرانی در بازار است که در انواع بالاپایین، ساید بای ساید و دو قلو در بازار موجود است.

صادرات انواع یخچال ایرانی

 

میزان صادرات انواع یخچال ایرانی در سال های 1395_1386 (میلیون دلار)

صادرات انواع یخچال ایرانی

نمودار سهم هر کشور هدف از صادرات انواع یخچال ایرانی در سال 1395

صادرات یخچال ایرانی

صادر کننده انواع یخچال ایرانی

جهت ارتباط با مدیریت بخش صادرات انواع یخچال های ایرانی و دریافت قیمت های روز با شماه تلفن های زیر تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید