یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RZ32 – RR39

یخچال و فریزر دو قلوی سامسونگ مدلRz32_rr39  یکی از خوش ساخت ترین مدل های کمپانی سامسونگ با رده انرژی A + می باشد که با طراحی مدرن، و امکانات کاربردی و بروز روانه بازار شده است با ما باشید تا با ویژگی های بی نظیر این مدل یخچال سامسونگ Rz32_RR39  بیشتر آشنا شوید.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل Rz32_rr39

معرفی یخچال سامسونگ Rz32_RR39

از آنجا که خیلی ها موقع خرید یخچال به ظرفیت و گنجایش یخچال توجه می کنند این مدل یخچال سامسونگ Rz32_RR39  بهترین انتخاب است که دارای ظرفیت تقریبا 400 لیتر در بخش یخچال و 300 لیتر در بخش فریزر است که ظرفیت خوبی را برای قرار دادن انواع مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد. طراحی مدل و بدنه یخچال سامسونگ Rz32_RR39 به صورت دوقلو است که در این حالت هردو دستگاه دارای ابعاد و رنگ بندی مشابه است.

مدل سازی فضای داخلی یخچال و فریزر Rz32_RR39

فضای داخلی یخچال سامسونگ Rz32_RR39 از ظرفیت زیادی برخوردار است وخیلی راحت می توانید همه چیز را منظم و کارآمد نگه دارید تا بتوانید چیزهای مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کرده و از آن خارج کنید. طبقه های منظمی دسته بندی شده که هر کدام از طبقه ها قابلیت جابه جایی دارند پس برای بزرگترین پارچ ها در این یخچال جا هست.
4 طبقه شیشه ای نشکن و مقاوم، در کشو بسیار بزرگ سبزی و میوه و 7 قفسه روی درب از مکان های نگهداری مواد خوراکی و غذایی در یخچال شما هستند که شامل محفظه نگهداری تخم مرغ و بطری های کوچک آب و نوشیدنی می شوند و همگی توسط سیستم all around cooling خنک می شوند. تمامی فضای داخلی یخچال و فریزر Rz32_RR36  توسط لامپ های LED با مصرف انرژی پایین و بازدهی بالا روشن می شوند.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل Rz32_rr39

فناوری Digital inverter compressor

یخچال و فریزر دو قلو سامسونگ Rz32_RR39 توسط یک کمپورس دیجیتال اینورتر(digital inverter) مدیریت می شود که مزایای این موتور برای پایداری دما و مصرف انرژی کمتر است و بسیار به صرفه است. تکنولوژی پیشرفته دیجیتال اینورتر در یخچال سامسونگ مدل Rz32_RR39 تولید CO2 را به حداقل می رساند مزه تازگی سبزیجات و غذاها را حفظ می کند. عملکرد بهینه این موتور(digitall inverter)باعث می شود تا صدای آن بسیار کم باشد به صورتی که صدای موتورهای digitall inverter حتی در سکوت شب هم به سختی شنیده شود.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل Rz32_rr39

تکنولوژی No Frost

یکی دیگر از امکانات پرطرفدار یخچال سامسونگ Rz32_RR36 عملکرد No Frost بودن یعنی بدون برفک بودن است ،تازه تر ماندن مواد غذایی و نگهداری بدون برفک از مزایای اصلی این فناوری است.
این تکنولوژی که باعث افزایش گردش هوا در داخل یخچال برای حفظ دمای ثابت است و از ایجاد یخبندان و یخ کردن جلوگیری میکند و همچنین بسیار سریع به دمای هدف میرسد، دوام سیستم خنک کننده را افزایش میدهد و از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل Rz32_rr39

یخ ساز باریک داخلی یخچال سامسونگ Rz32_RR39

این یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ Rz32_RR39 بر خلاف یخچال های بازار مجهز به یخساز اتوماتیک است. یخساز باریک مدل دوقلوی سامسونگ Rz32_RR39 در داخل فضای داخلی درب فریزر تعبیه شده است. این یخ ساز بسیار هوشمندانه و باظرافت طراحی شده است تا کمترین فضای ممکن را اشغال کند.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل Rz32_rr39

امکانات و ویژگی های یخچال سامسونگ

بر روی بدنه ی یخچال سامسونگ Rz32_RR39 نمایشگرهای دیجیتالی از نوع پنل های LED و لمسی وجود دارد. معمولا تنظیمات داخل یخچال را بدون باز کرد یخچال از طریق این نمایشگرها انجام میدهند. برای نمونه تنظیم دمای داخلی یخچال از این طریق به راحتی امکان پذیر است.
همچنین تنظیمات مربوط به آب سرد کن و یخساز نیز از طریق همین پنل انجام می شود. چنانچه این نمایشگر به قفل کودک مجهز است که می تواند از تغییرات ناخواسته ای که به وسیله کودکان اعمال می شود میتوان جلوگیری کرد.
سنسورهای دیجیتالی که در این یخچال سامسونگ مدلRz32_RR39 با توجه به حساسیتی که به گرما ودمای محیط دارند ،اگر درب یخچال مدت زیادی باز بماند ، این سنسورها فعال میشوند وبا صدای هشدار، باز ماندن درب را گزارش میدهند.

مشخصات فنی یخچال سامسونگ:

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32
نوع یخچال فریزر دوقلو
ظرفیت 724 لیتر
محفظه لبنیات دارد
کلاس آب و هوایی SN, N, ST, T
رده مصرف انرژی +A
بدون برفک دارد
آبریز ندارد
عایق Cyclopentane دارد
یخ ساز دستی دارد
کشوی میوه و سبزیجات دارد
گاز مبرد R-600a
سطح نویز 39dBA

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید