فروش انواع یخچال بدون ضمانت خارجی

بازار فروش انواع یخچال بدون ضمانت خارجی

بازار فروش انواع یخچال بدون ضمانت خارجی اصل ساخت کشور های کره، آمریکا و آلمان با قیمتی ارزان تر از بازار به فروش میرسد. انواع یخچال ساید بای ساید و بالا پایین با ارسال رایگان و تحویل درب منزل به سراسر کشور.

یخچال بدون ضمانت خارجی

روش های واردات یخچال فریزر به داخل کشور

  1. یخچال های خارجی به دو طریق وارد کشور میشوند. روش اول اینست که نمایندگی های بزرگ در داخل کشور مانند گلدیران و سامسونگ انواع این یخچال ها را به وسیله گمرک وارد کشور کرده، محصولات را مونتاژ و وارد بازار می کنند که در این شرایط روش اول قیمت محصول بالا رفته و کیفیت آن نیز تا حدودی با کیفیت جنس اصلی کشور تولید کننده تفاوت هایی دارد.
  2. در روش دوم توسط بازارچه های مرزی انواع لوازم خانگی از جمله کولر گازی، تلویزیون و یخچال فریزر نیز وارد کشور شده و هزینه گمرکی بابت آن پرداخت نمیشود و همین باعث این خواهد شد که قیمت این اجناس نیز خیلی بالا نباشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]نکته بسیار مهم اینجاست که این محصولات در روش دوم هیچگونه مونتاژی روی آن ها انجام نشده و کلیه یخچال ها با مدل های اصلی کشور مبدا وارد ایران می شوند.[/box]

انواع یخچال فریزر های خارجی بدون ضمانت

از بازارچه های مرزی در ایران میتوان به بازار بزرگ شهرستان بانه در کردستان اشاره کرد. این شهر مرزی با توجه به موقعیت بالایی که دارد توانسته کل بازار لوازم خانگی ایران را احاطه کند. اجناس این بازار هم بصورت بدون گارانتی و هم همراه با گارانتی بفروش میرسد.

شما میتوانید جهت خرید انواع یخچال فریزر با ضمانت و بدون ضمانت با مشاوران ما در ارتباط باشید. با بهترین شرایط ارسال و پرداخت سفارش شما درب منزل تحویل داده خواهد شد.

[toggle title=”شرایط ارسال سفارش” state=”close”]شما با مشاوران ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت خواهید کرد. بعد از ثبت و تایید توسط شما، اجناس به وسیله راننده شرکت به صورت کاملا ضمانتی برای شما ارسال خواهد شد. مدت زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری می باشد. سفارش شما درب منزل تحویل و بعد از اطمینان از اصالت و سلامت کالا، مبلغ را به روش نقدی یا پرداخت از کارتخوان( که همراه راننده می باشد) انجام خواهد گرفت.[/toggle]

منبع: yakhchalstore.ir